6 Temmuz 2013 Cumartesi

Linda Howard--Gözyaşlarımı Sildiğim Gün

            Yazar:Linda Howard 

            Yayınevi:Martı yayınları


            Sayfa Sayısı: 496


            Çevirmen :Bahar Yaldız Çelik


             Baskı yılı:2013sloganı: En tehlikeli kadın çocuğundan koparılmış olandır! Romantik kitaplarından tanıdığımız yazar Linda Howard bu kitabıyla bizi ciddi anlamda şaşırtıyor :)

^^
  
sloganı bizi amanın!! dedirtiyor ve kendinizi kitaba başlamış buluyorsunuz.
 ^^

İlk sayfalar o kadar tatlı ki...
yeni doğmuş bir bebek mutlu bir aile..
ama sonra -ki bu spoi değil arka kapakta da görebilirsiniz-
Milla ve David in hayatı ciddi anlamda yıkılır..minicik bebekleri kaçakçılar tarafından ellerinen alınır :'(
Bu minik tatlı sarışın bebeğin adı Justindir.
Justin henüz birkaç haftalık iken annesinin ellerinden koparıp alınır..
Tabii bu tüm hikayeyi değiştirrir.
^^
Süslü fakat bir o kadar da güçlü olan karakterimiz Milla artık tüm hayatını kayıp çocuklara bulabilmeye adamıştır ve tabii ki Justin i bulabilmeye.
Kitabın tanıtımlarında güçlü bir erkek karakterden bahsedilince hemen bu güçlü erkek kahramanın kim olabileceğini bulmaya koyuldum..
Düşündüm düşündüm okudum da okudum.her gördüğüme AHA BUU!! diyordum kii..
sonunda buldumm :D

                                                             SPOİİİİ! var aşağıda!!!

o adam Diaz dı!!
Tabii ilk karşılaşmaları tam bir felaketti birbirlerine birşey hissedeceklerini hiç düşünememiştim fakat ciddi anlamda yanıldım.
Yani gerçek aşk nerden gelir bilinmez,değil mi?

^^
Yazar o romantikliği o arzulu zamanları o kadar yerinde anlatmış ki hikayenin gerçekten olmuş olabileceğini düşünüyorsunuz.
O çelimsiz süslü Milla nın savaşçı bir kadına dönüşümü 10 senesini alsa da o hala kadın ve Diaz ona yeniden kadın olduğunu hissettirebilecek kadar farklı ve güçlü bir erkek
ha unutmadan!! Diaz bir TETİKÇİ :) :)
ee ben size Milla nın hayatının değiştiğini söylemiştimm :)

^^
Size birazda arka kapaktan bahsedelimm.

Milla ve David, aileye yeni katılan oğulları Justinle mutlu bir hayat sürerken beklenmedik bir felaketle sarsılırlar. Organ mafyası ve çocuk tacirlerinin son hedefi Justin, aileden korkunç bir şekilde koparılmıştır. Gelecekle ilgili tüm hayalleri yıkılan çift için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Bu acıyla tek başına mücadele ederken çevresindekilerin hiç de güvenilir insanlar olmadığını anlayan Milla kendine bir rol belirler ve bambaşka birine dönüşür. Yaşamak için tek bir nedeni vardır artık; oğluyla birlikte kaybolan tüm çocukların izini sürmek... 

Canı yanmış bir annenin oğluna kavuşmak için verdiği umut dolu mücadele, Linda Howardın güçlü kalemiyle buluşarak okuyucuyu dinmek bilmeyen bir heyecanın içine çekiyor.

"Linda Howard buram buram tutku kokan, duygusal iniş-çıkışlarla dolu, insanı esir alan bir gerilimle yeniden okuyucusuyla buluşuyor."
Publishers Weekly

"Alımlı ve kendinden emin bir kadının, kale gibi güçlü bir adamın ve acımasız bir suçlunun harikulade hikâyesini okurken tırnaklarınızı kemirmekten kendinizi alamayacaksınız."
The Oakland Press

"Her kitabıyla çok satanlar listesinde yerini alan Linda Howard bu romanında yine yepyeni ve tüyler ürpertici bir hikâyeyle okuyucusunu esir alıyor. Gerilim yüklü, heyecanlı ve arzu kokan bir hikâye..."
Romantic Times

"Linda Howard buram buram tutku kokan, duygusal iniş-çıkışlarla dolu, insanı esir alan bir gerilimle yeniden okuyucusuyla buluşuyor."
Publishers Weekly

Son olarak Martı Yayınları sponsorluğunda facebook çekilişimizi sizlere bildirmekten mutluluk duyuyorum işte

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder