17 Ocak 2014 Cuma

Hep Senin Yanındayım- Linda Howard


Orijinal Adı : Dream Man
Yazar : Linda Howard
Yayınevi : Epsilon
Çevirmen : Meryem Kutlu
Sayfa Sayısı : 392
Tür : Macera,polisiye,romantik

Mini Yorum : Linda Howard ın hemen her romanını artık büyük bir ilgiyle takip ediyorum :) Hep senin yanındayım gerçekten çok güzel bir romandı,hikaye bitince lindaya kızdım bu güzel romanı seri yapmadı diye :( seri yapsa okumazmıydık ?

Dane ürkütücü işinde iyi bir dedektif,kızlarla kısa ilişkileri olan ev düzeninden anlamayan kafeinle ayakta durup suçlularla uğraşan bir kanun adamı.Marlie ise uzun sürede hastanede yatmış bir empat.İkisini biraraya getiren ise bir cinayet!
Marlie cinayeti katilin gözünden görebiliyor,bu kanun adamları için bir cennet olabilir ama marlie için cehennem.Çünkü olayları ketilin gözünden görmek birini öldürmeyi hissetmek ve katilin duygularını hissetmek marlie için çok fazla!.

^^
Marlie nin hikayesi gerçekten çok ama çok üzücü bir cinayetle başlıyor.Teyzem kitabı sırf bu işkenceli cinayet yüzünden okuyamadı :/ gerçekten çok can sıkıcı.Yine bir linda romanında insanlar kendilerini sapıklara katillere söverken buluyor.Öte yandan yazar inanılmaz güzel bir aşk koymuş bu acıklı ve ürkünç hikayenin ortasına!Dane ve marlie için kader inanılmaz farklı şekillenecek.Hele kitabın sonu!Harikaydıı!!
Bu kitabın sonu bir harikaydıı! 
4.3puan ( 5üzerinden) 
Sevgiler :)

5 yorum:

 1. Ama niye 5 değil ki çok güzeldi bu romanı :P

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok güzeldii kii 4.3 çok güzel puan kankaa :D ama mesela kara melek 5 yani :D dane bir simon değil :P

   Sil
  2. Bak ya ne diyor şimdi :D Hiç bir Linda karakteri Dane olamaz kızımmmm :P

   Sil
  3. az önce cehenneme başladım ve dane artık listenin gerilerinde kaldı! olum DANTE diyoruum :D :D

   Sil
  4. 2 dk da sattın la adamı :D Dane benim olsun mu kanka, olsun olsun :D

   Sil